×

Kategorie

Zelenina - sadba

Chcete si vyzkoušet vypěstovat vlastní zeleninu? Vypěstovat zeleninu si můžete nejen ze semen, ale také sadbou. Nabízíme Vám sadbu se kterou budete určitě spokojený. Kvalitní sadba je zárukou hojné úrody. U nás si můžete vybrat z brambor, česneku nebo sadbové cibule. Kromě sadbové zeleniny od českých pěstitelů zde najdete i zeleninu od zahraničních dodavatelů.

Číst více
 • Sadbové brambory

  Sadbové brambory

  Pěstování brambor je v České republice velmi oblíbené. V naší kategorii Vám jich můžeme nabídnout hned několik. Můžete se vybrat z klasicky žlutých nebo zvolit červené, které se v poslední době stávají populární. 

 • Sadbový česnek

  Sadbový česnek

  Nabízíme Vám sadbový česnek. Vyberte si z naší široké nabídky odrůd a skliďte si vlastní úrodu česneku. Česká sadba česneku je známa svou výraznou česnekovou chutí i aroma. Patří mezi nejzdravější zeleninu, která se pěstuje pouze sadbou. Česnek dělíme na paličák a nepaličák. Paličák - má kulovité květenství s cibulkami, které se musí odstranit, aby úroda byla vysoká. Nepaličák - má snadnější pěstovaní, které zaručuje určitý výnos.

 • Sadbová cibule

  Sadbová cibule

  Cibule se pěstuje ze semen nebo ze sazečky. Zde Vám nabízíme širokou nabídku sadbové cibule, ze které je velký výnos a úrodu budete mít rychleji než ze semen. Můžete si zde vybrat od žlutých přes červené až po růžové. 

Zobrazení 1-20 z 37 položek

Nastavení

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se