×
Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-( Zkuste prosím upravit hledaný výraz.
PPL Parcelshop

Kategorie

×

Lignohumát - Forestina - 500 ml

Lignohumát je přírodní produkt s optimálním obsahem fulvových látek a huminových kyselin. Vedle toho obsahuje celou řadu mikroprvků v dobře přijímatelné chelátové formě (železo, mangan, měď, zinek, molybden, bor a kobalt). Vzhledem k tomuto složení působí lignohumát velice příznivě na celkový stav rostlin.

Působí:

  • na lepší zakořeňování sazenic,
  • na rozvoj kořenového systému,
  • na zlepšení využití živin z hnojiv,
  • na lepší zdravotní stav rostlin - odolnost proti stresům a nemocem,
  • na větší nasazení květů a bohatou úrodu.

Lignohumát lze aplikovat na všechny rostliny zálivkou nebo postřikem na list.

Vedle toho lze lignohumát použít i k namáčení semen, cibulek a kořenů sazenic.

Velikost balení: 500 ml

Číst víceShow less
120 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000108
Popis

Jde o přírodní produkt s optimálním obsahem fulvových látek a huminových kyselin. Obsahuje celou řadu mikroprvků v dobře přijímané chelátové formě (železo, mangan, měď, zinek, molybden, bor a kobalt). Lze ho aplikovat na všechny rostliny zálivkou nebo postřikem na list. Lze ho použít i k moření semen, cibulek a k máčení kořenů sazenic. V různých poměrech lze kombinovat lignohumát s běžnými organickými a minerálními hnojivy. 

Rozsah a způsob použití:

Máčení kořenů sazenic - 15 ml Lignohumátu do 500 ml vody po dobu 2 - 4 hodin. Máčení semen nebo cibulek - 15 ml Lignohumátu do 3 litrů vody po dobu 12 - 24 hod. (v případě větší tvrdších semen i déle... až 48 hod.). Zálivka - 15 ml Lignohumátu do 5 litrů vody a zaléváme 1-2x za 14 dní. Postřik na list - 15 ml Lignohumátu do 10 litrů vody .... postřik 1-2x za 14 dní. V uvedených poměrech lze také Lignnohumát kombinovat s běžnými organickými a minerálními hnojivy.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000108
Související produkty
97 Kč s DPH
Rýč Stocker je ideální pomůckou k pěstování rostlin pro vaše malé ratolesti. Je zhotoven z kvalitních materiálů. Špička je z kovu doplněná o dřevěnou násadu. Rýč dodáváme v modré barvě. Pozor – výrobek není vhodný...
150 Kč s DPH
Kultivátor Fiskars je díky své hmotnosti pouhých 90 g velmi oblíbeným pěstitelským nástrojem. Kultivátor je možno ostřit a díky svému složení (polyamid vyztužený skelnými vlákny) je také vysoce odolný. Nástroj je...

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-( Zkuste prosím upravit hledaný výraz.

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-( Zkuste prosím upravit hledaný výraz.

Menu