×

Kategorie

Filtrovat podle
Filtrovat podle
Kategorie
Dostupnost
Hmotnost
 • 0,003kg - 1kg

Cena
 • 15 Kč - 352 Kč

Bylinky

Založte si svou vlastní bylinkovou zahrádku. Koření i léčivé rostliny můžete pěstovat venku, na balkoně či terase, nebo třeba za oknem. Čerstvé bylinky je možné průběžně zastřihávat a jejich výhonky používat v kuchyni při přípravě jídel, která tak získají větší šmrnc. Bylinky dobře poslouží také při domácím léčení.

Číst více
 • Bylinky do kuchyně

  Bylinky do kuchyně

  S naší širokou nabídkou bylinek dokážete přivést k dokonalosti takřka jakýkoli pokrm a obdiv strávníků vás nemine. Bez obav můžeme říci, že bylinky jsou opravdu kořením života. Polévce bez libečkupetržele bude totiž vždy něco chybět. Rajčata s mozzarellou bez bazalky nejsou tak chutné a koprová omáčka by bez čerstvého kopru nemohla existovat. Dodejte vašemu vaření ještě více chuti i vůně a staňte se mistry kuchyně.

 • Léčivé rostliny

  Léčivé rostliny

  Již naše babičky věřily, že největší léčivá síla pochází právě z přírody. Pojďte nakouknout do jejich kuchyně a obohatit svou bylinkovou zahrádku o léčivé druhy, které nejenže nádherně kvetou a voní, ale také vám pomohou zbavit se nejrůznějších zdravotních obtíží a neduhů. 

 • Přírodní produkty

  Přírodní produkty

  Chcete posílit vaše zdraví? Zkuste přírodní produkty, jako jsou různé druhy sušených rostlin a bylin. Ty vám dodají vitalitu, energii, podpoří vaši imunitu, dokážou zklidnit a zmírnit důsledky současného hektického a náročného života. V neposlední řadě doplní tolik potřebné vitamíny, kterých máme často nedostatek.

Zobrazení 1-20 z 342 položek

Nastavení

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se