×

Kategorie

Bylinky

Založte si svou vlastní bylinkovou zahrádku. Koření i léčivé rostliny můžete pěstovat venku, na balkoně či terase, nebo třeba za oknem. Čerstvé bylinky je možné průběžně zastřihávat a jejich výhonky používat v kuchyni při přípravě jídel, která získají větší šmrnc.

Léčivé rostliny jsou zdrojem přírodních látek. Můžete si z nich vyrobit mast, uvařit chutný čaj či použít k relaxační koupeli. Jejich využití je velmi široké a sami zjistíte, jak nejlépe vám bylinky vyhovují.

V naší nabídce naleznete semena léčivých rostlin a semena bylin různých druhů, například aloe vera, bazalku, heřmánek, levanduli, mátumeduňku a další.

Číst víceShow less
53 Kč s DPH
Šalvěj hispánská, známá jako chia, je dekorativní rostlinou, která je původem z oblasti Latinské Ameriky. V našich klimatických podmínkách se pěstuje v domácím prostředí. Rostlina dosahuje výšky 80–100 cm a kvete...
31 Kč s DPH
Lopuch větší je dvouletou léčivou rostlinou, která se v tradičním léčitelství používá k léčbě kožních potíží, zánětů a špatně se hojících ran. Navíc má také močopudné účinky. Rostlina dosahuje výšky až 200 cm a kvete...

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se