×

Kategorie

Cibulová zelenina

Cibulová zelenina je nedílnou součástí kuchyně. Používáme ji při dochucování různých jídel a její aroma a chuť je nezaměnitelná. Naše jídla jsou díky této zelenině chutnější, navíc jsou zdraví velmi prospěšná.

Působí ozdravujícím způsobem na střevní mikroflóru, žaludek, střeva, játra, žlučník, zvyšují sekreci žaludečních šťáv, podporují trávení tuků a vylučování cukrů, pročišťují ledviny, močové cesty, podporují činnost srdce a pomáhají "čistit" srdeční cévy a tepny. Cibule a česnek jsou výborným podpůrným prostředkem při léčení nachlazení a angín.

Jak název napovídá, konzumujeme cibulovou část. Řadíme sem cibuli, pórek, česnek a pažitku. Pravda pór a pažitka svým vzhledem nepřipomínají cibuli, ale botanicky do této skupinky patří.

Číst víceShow less
85 Kč s DPH
Výsevní páska je ekologický produkt, který obsahuje přesné množství semen v doporučovaných roztečích ve vodorozpustné folii. Balení obsahuje 3 pásky se semínky oblíbených bylinek – petržel, pažitka a kopr. Každý...
95 Kč s DPH
Výsevní páska je ekologický produkt, který obsahuje přesné množství semen v doporučovaných roztečích ve vodorozpustné folii. Balení obsahuje 5 metrů dlouhý výsevní pásek semen těch nejoblíbenějších bylinek. Jedná se...

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se