×

Kategorie

BIO semena

Chcete žít v absolutní harmonii s přírodou? Kupte si BIO osiva. Úzká spolupráce s certifikovanými ekologickými zemědělci nám umožňuje prodávat BIO osiva nejvyšší kvality a my Vám tak můžeme nabídnout nejširší sortiment osiva BIO zeleniny i BIO bylinek.

Při pěstování veškerých osiv nebyly použity žádné pesticidy, ani jiná průmyslová hnojiva. Většina semen je mořena do roztoků, aby se zajistila jejich ochrana před parazity, plísněmi a chorobami. S BIO osivem budete mít na zahrádce nejen zeleninu plnou sladkých plodů, ale zároveň budete šetrní k životními prostředí.

Číst více
 • BIO zelenina

  BIO zelenina

  Heslo „Vlastnoručně vypěstovaná zelenina chutná nejlépe“ stále platí. Tak proč si nevypěstovat na zahrádce vlastní zeleninu, a to rovnou v BIO kvalitě. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky semen a začít tak úplně od začátku. Biokvalita semen je zárukou vysoce kvalitní sklizně neobsahující zbytečné pesticidy.

  Při pěstování BIO zeleniny budete potřebovat kvalitní kompost, který můžete urychlit některým z BIO přípravků. Ale také můžete využít tzv. zelené hnojení, které je stále populárnější při pěstování semen, a to nejen v BIO kvalitě.

 • BIO bylinky

  BIO bylinky

  Rádi vaříte a používáte čerstvé bylinky? Tak proč si je nevypěstovat doma za oknem či na zahrádce. Pokud k tomu chcete mít záruku, že Vaše úroda bude bez zbytečných pesticidů, stačí si zakoupit semena v BIO kvalitě. Koupí BIO semen chráníte nejen své zdraví, ale také životní prostředí.

  Pokud zvolíte variantu pěstování bylinek za oknem, bude se Vám hodit samozavlažovací truhlík a speciální substrát na bylinky. O ochranu a hnojení se postará některý z BIO přípravků.

Zobrazení 1-24 z 135 položek

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se