×

Kategorie

Travníky, travní směsi

Kvalitní travní osivo je základem zdravého, sytě zeleného a hustého trávníku. V naší nabídce travních osiv najdete například osiva vhodná k dosetí prořídlých částí trávníků, na stinná nebo suchá místa, osivo pro zátěžový trávník či trávníky okrasné. Samostatnou skupinou jsou potom květinové louky, kde si můžete vybrat z mnoha osiv okrasných lučních květin.

Číst více
 • Květinové louky

  Květinové louky

  Pokud máte volnou velkou plochu, zkuste vysít osivo okrasných luk. Jsou to nenáročné odrůdy, které stačí párkrát do roka posekat. Budete mít radost nejen z krásných divokých květin, ale také zajistíte podporu hmyzu a opylovačům. 

 • Pro zvířata a hmyz

  Pro zvířata a hmyz

  Rostliny, které díky obsahu minerálů, proteinů a dalších látek podporují trávení a zlepšují zdravotní stav Vašich mazlíčků. V naší nabídce najdete například trávu pro psy, králíky, želvy, nebo také květinové směsi, které na Vaši zahradu přilákají ptáky či motýly.

 • Okrasné

  Okrasné

  Trávníky okrasného charakteru působí především esteticky. Hodí se tam, kde chcete mít krásný trávník. Nejsou však vhodné pro intenzivní sešlapávání.

 • Zátěžové

  Zátěžové

  Zátěžový trávním je ideální pro vysetí na silně zatěžovaných plochách, jako jsou sportovní hřiště a zátěžové plochy u rodinných domků.

 • Do sucha

  Do sucha

  Travní směs na suchá místa je vhodná pro stanoviště, které jsou celodenně pod přímým slunečním zářením nebo mají horší závlahové podmínky.

 • Do stínu

  Do stínu

  V naší nabídce najdete také několik druhů travních osiv vhodných na stinná místa. Díky nim budete mít i ve stínu zdravý a kvalitní trávník.

 • Na dosetí

  Na dosetí

  Holé místo bez travního porostu je nutné zbavit zbytků trávy, případného plevelu, kamenů atd. Povrch půdy následně provzdušněte a nakypřete a poté urovnejte. Vyseté osivo je potřeba do půdy zapravit tak, aby nedošlo k jeho vyplavení nebo vyzobání ptáky.

 • Hnojivo na trávníky

  Hnojivo na trávníky

Zobrazení 1-20 z 145 položek

Nastavení

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se