Co vás zajímá?

Knihy pro každého

Na podzim je stále mnoho práce na zahradě, kterou je nutné připravit na příchod zimy. Kromě péče o rostliny byste však neměli zapomínat ani na užitečný hmyz či ptactvo, pro které jsou zimní měsíce kritickým obdobím, co se potravy týče. Proto vám přinášíme tipy na knihy, kde se dozvíte užitečné rady, jak se postarat na vaší zahradě o tyto obyvatele.

Domečky pro včely a užitečný hmyz 

Tato kniha je skvělým pomocníkem pro ty čtenáře, kteří chtějí zjistit více informací o stavbě domů pro hmyz.

Bohatě ilustrovaná kniha „Domečky pro včely a užitečný hmyz“ přináší čtenáři užitečné rady, jaký typ úkrytu vyžadují různé druhy hmyzu. Dále zde naleznete informace o tom, jaký materiál použít na stavbu tzv. hmyzích hotelů. Důležitá je právě nejen vnější konstrukce, ale i výplň. Je to z toho důvodu, protože jednotlivé druhy hmyzu potřebují ke svému hnízdění různě typy dutin a úkrytů. V neposlední řadě se dozvíte, kam hmyzí domek umístit a jak o něj i o jeho obyvatele pečovat.

Lahůdky v krmítku

Jste nadšeným kutilem a zároveň milovníkem přírody? Tak právě pro vás je kniha od autorů Katrin a Franka Heckerových „Lahůdky v krmítku“ tou správnou volbou.

Kniha vznikla na základě mnoha experimentů a zkoumání, co ptáci skutečně potřebují. I ptáci jsou vybíraví, a tak se v této knize dozvíte užitečné informace o krmení a jak připravit lahůdky pro různé druhy ptáků, které tím potěšíte po celý rok. Dále v knize naleznete podrobné popisy na výrobu kreativních krmítek, zásobníků či závěsných systémů

Menu

Menu