×
Co vás zajímá?

Knihy pro milovníky bylinek

Jste vášnivým pěstitelem a zároveň rádi čtete? Vybrali jsme pro vás pár tipů na jarní čtení. Tentokrát jsme vybrali knihy o bylinkách, které vám pomohou nejen s jejich úspěšným pěstováním, ale také s jejich sklizní a využitím jak v pokrmech, tak i k výrobě domácích výrobků.

Bylinky pro každého

Publikace "Bylinky pro každého" je komplexním průvodcem světem bylin a léčivých rostlin, a to včetně podrobných návodů na jejich pěstování, péči a využití.

Tato kniha je zásobárnou inspirace s bohatou sbírkou nádherných fotografií, které vás provedou rozmanitým světem bylinek – ať už ty, které si vypěstujete doma, nebo ty, které můžete objevit na procházkách v přírodě.

Kromě toho se můžete těšit na širokou paletu receptů – od osvěžujících bylinkových čajů a chutných salátů po domácí léčivé tinktury a receptury na přírodní kosmetiku. Přátelský tón knihy vám umožní pohodlně a s radostí objevovat tajemství bylinek a jejich blahodárné účinky na vaše zdraví a pohodu.

Léčivé byliny v květináči a na zahradě

V knize "Léčivé byliny v květináči a na zahradě" se můžete seznámit s bohatou škálou divokých bylin, které jsou nejen krásným doplňkem vašeho domova, ale také přinášejí blahodárné zdravotní přínosy. Autoři vám v knize představí nejúčinnější metody, jak tyto bylinky pěstovat přímo u vás doma, čímž si zajistíte stálý zdroj vitamínů a minerálů dostupných kdykoliv během roku.

V knize také naleznete užitečné tipy na správné načasování sklizně divokých bylin a inspirativní recepty, díky kterým si můžete z těchto přírodních darů vytvořit chutné a zdraví prospěšné pokrmy. Připravte se na to, že se vaše kuchyně promění v aromatickou oázu plnou svěžích chutí a vůní, které vás budou provázet po celý rok.

Bylinková radost

Ursula Braun-Bernhart, odbornice na bylinky a autorka úspěšné publikace "Bylinková radost", vás zavede do světa pěstování a využívání bylin. V její knize naleznete inspirující a praktické rady, jak se starat o kuchyňské, léčivé a exotické asijské bylinky. Od prvních kroků při plánování vaší bylinkové zahrádky až po kreativní nápady na výrobu originálních květináčů z recyklovaných materiálů, Ursula vám bude spolehlivým průvodcem.

Nejenže se naučíte, kde všude můžete bylinky pěstovat, ale také objevíte jejich rozmanité využití a způsoby, jak s nimi oživit váš domov prostřednictvím jedinečných dekorací. Kniha je doplněna nádhernými ilustracemi a obsahuje lákavé fotografie klíčových bylin, každou z nich doprovází důkladný popis. Připravte se na to, že vám "Bylinková radost" otevře dveře k fascinujícímu světu bylinek, který si zamilujete.

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se