×
Co vás zajímá?

Zdravé nápoje

V současné době, kdy lidé stále více dbají na své zdraví a hledají cesty, jak podpořit svou vitalitu a imunitu přírodními prostředky, se zdravé nápoje stávají stále populárnějšími.Tyto produkty nejenže podporují zdraví na mnoha úrovních, ale také přispívají k detoxikaci těla a optimalizaci jeho funkcí. 

BIO Nopal

Prášek ze zralých kaktusových fíků opuncie mexické obsahuje velké množství vlákniny, navíc neobsahuje lepek a je vhodný pro vegetariány a vegany. Výrobek se používá k udržení hladiny cukrů a tuků v krvi, snižuje ladinu krevního cukru a pomáhá i u nemocných cukrovkou. Dále chrání organismus před volnými radikály a podporuje pocit nasycení a hubnutí. Pravidelnou konzumací se může snížit hladina cholesterolu. Hodí se do nápojů, k dochucení různých pokrmů nebo k pečení.

BIO Spirulina

Spirulina se stejně jako chlorella řadí mezi zelené superoptraviny. Jedná se o zelenou řasu, která je pěstována ve vysoce kvalitní vodě. Díky kontrolovaným a šetrným procesům si zachovává všechny prospěšné látky. Prášek obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, aktivních enzymů a více než 50 % bílkovin. Dlouhodobou a pravidelnou konzumací podpoříte svou přirozenou obranyschopnost, vitalitu a optimální množství krevního cukru. Proto se často spirulina používá jako podpůrný prostředek při dietách a detoxech. Maximálního účinku dosáhnete, pokud budete prášek konzumovat nalačno. Lze ho pouze rozmíchat ve vodě či zeleninové šťávě nebo také přidat do jogurtu a jiného studeného jídla. Tento čistě přírodní produkt je vhodný jak pro vegetariány, tak i vegany.

BIO Supermix 1

Tento BIO a RAW Supermix je chuťově i nutričně vyváženou směsí. Obsahuje macu, lucume, kakao a banánový prášek. Díky přirozené sladkosti bez přídavku jiných cukrů, je skvělým doplňkem zdravé výživy či redukčního jídelníčku. Prášek lze použít do jakéhokoli nápoje, jogurtu nebo kaše. výrobek neobsahuje lepek a je vhodný pro vegetariány a vegany.

BIO Mladý ječmen

Mladý ječmen je díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek velmi ceněnou superpotravinou. Obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky nebo chlorofyl a pomáhá detoxikovat organismus a neutralizovat jeho překyselení. Pro dosažení maximálního účinku je vhodné prášek konzumovat nalačno. Rozmícháním prášku ve vodě či zeleninové šťávě dochází ke snížení vstřebávání prospěšných látek do organismu. Výrobek je čistě přírodní a je také vhodné pro vegetariány a vegany.

BIO Mladá pšenice

Stejně jako mladý ječmen, patří i mladá pšenice mezi tzv. zelené superpotraviny. Jedná se o čistě přírodní produkt, který obsahuje velké množství kyseliny listové, draslíku, hořčíku a chlorofylu. Dále obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky. Má lehce bylinkovou chuť, která může být pro mnohé vhodnější než chuť mladého ječmenu. Prášek je vhodné konzumovat nalačno. Stačí ho rozmíchat ve vodě nebo v zeleninové šťávě. Pravidelnou konzumací pomáháte svému organismu neutralizovat překyselení. Navíc má mladá pšenice i detoxikační účinky. Výhodou výrobku je, že neobsahuje lepek a je vhodný pro vegetariány a vegany.

Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se