×

Kategorie

Pomůcky k pěstování

V této kategorii najdete pomocníky potřebné k péči o Vaši zahrádku a pro samotné pěstování. Nechybí zde oblíbené jiffy tablety, speciální nůžky na stříhání Vašich rostlin, rukavice, květináče, skleníky či lopatky.

Číst více
 • Skleníky

  Skleníky

  Pro lepší pěstování doporučujeme si zakoupit některý z nabízených druhů skleníků. Jsou to výborní pomocníci, kteří Vám ulehčí práci a urychlí klíčení semen.

 • Květináče, truhlíky

  Květináče, truhlíky

  Květináče jsou nezbytnou součástí pěstování pro každého pěstitele. Na našich webových stránkách naleznete širokou nabídku jak běžných, tak i samozavlažovacích květináčů a truhlíků, sadbovacích květináčů a dekorativních obalů na květináče.

 • Zahradní nářadí

  Zahradní nářadí

  Ke správné péči o výsev a výsadbu potřebujete také kvalitní zahradní nářadí. U nás najdete vše, co potřebujete, od zahradnických nůžek, ochranných rukavic až po lopatky, rozprašovače nebo například koše na cibuloviny.

 • Speciální substráty

  Speciální substráty

  Každý druh rostlin je trochu jiný a vyžaduje jiné podmínky pro pěstování. Nejčastější rozdíly jsou ve stanovištích, zálivce a substrátech. Pokud zvolíte vhodný substrát, který před použitím necháte spařit, abyste eliminovali výskyt plevelů a různých parazitů, jste o krok blíže k úspěšnému vypěstování Vaší rostlinky.

 • Ostatní

  Ostatní

 • Pomůcky k roubování

  Pomůcky k roubování

  Roubování nebo také štěpování slouží k zušlechťování ovocných či okrasných stromů. Využívá se zejména k rozmnožování rostlin či ke zlepšení jejich vlastností. 

Zobrazení 1-20 z 127 položek

Nastavení

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se