Co vás zajímá?

Vánoce se blíží. Víte, čím obdarujete své blízké?

Vánoce jsou téměř za dveřmi, máte už nakoupené všechny dárky nebo teprve přemýšlíte, čím obdarovat své nejbližší, kolegy či obchodní partnery? Pokud stále hledáte inspiraci na dárky, přinášíme Vám pár rad, co svým blízkým můžete koupit.

Dárek můžete vybírat z široké nabídky semen a cibulí – např. zeleniny, okrasných rostlin, stromů, bylin, exotických rostlin apod. K tomu v nabídce naleznete různé doplňkové zboží jako jsou hnojiva, květináče, rukavice, nůžky a další. Jestli si s výběrem nevíte rady, pořiďte svým blízkým dárkový balíček.

V naší nabídce naleznete již předpřipravené dárkové balíčky, které obsahují různá semena k pěstování a doplňkové příslušenství – např. jmenovky na označení sazenic, rukavice, lopatku či hnojivo. Vybírat můžete ze široké nabídky balíčků – pro maminky a tatínky, babičky a dědečky, pro nejmenší pěstitele nebo milovníky květin, rajčat či pěstitele exotických rostlin. V případě, že si chcete balíček sestavit sami, můžete si zakoupit dárkový sáček s visačkou a vybrat si z naší nabídky semen sami.

Pokud máte ve svém okolí milovníky knih, jistě je potěší některá publikace z nakladatelství Kazda a Grama. Knihy obsahují mnoho užitečných rad a informací ohledně zahrady a pěstování, které čtenáři pomohou lépe pochopit přírodu kolem nás. Dozví se nejen nejrůznější vychytávky, ale zjistí i něco užitečného o hmyzu či jiných živočiších, kteří pobývají na našich zahradách.

Pro jedince, kteří vymýšlí dárky na poslední chvíli nebo chtějí nechat výběr na svém blízkém, máme v nabídce krásně ilustrované vánoční dárkové poukázky. Na výběr je z několika částek – 750 Kč, 1 000 Kč a 1 500 Kč. Poukázku lze darovat elektronicky nebo si ji nechat vytisknout a doplnit o vlastní věnování. Platnost poukázky je rok od nákupu.

Podobné články

Menu

Menu